Batņa: Šogad treneris man vairāk uzticas, līdz ar to ir iespēja gūt vārtus

Somijas augstākās hokeja līgas (Liiga) komandas Mikeli “Jukurit” Latvijas uzbrucējs Oskars Batņa sarunā ar portālu “Sportazinas.com” pastāstīja par rezultatīvo sezonas sākumu.

Batņa sezonas sākumu iesācis ļoti rezultatīvi, piecās spēlēs sakrājot septiņus (5+2) punktus, sadalot līgas 2. rezultatīvākā spēlētāja lomu.

Uzbrucēja kontā jau ir pieci vārtu guvumi. Jāpiebilst, ka 2022./23. gada sezonā Batņa 57 spēlēs guva četrus vārtus.

“Vienkārši kaut kā sanāca pirmajā spēlē iemest tos vārtus, un tas uzreiz sezonas sākumā ir tā viegluma sajūta, kad tu vienkārši baudi to hokeju. Un kad tā ir, spēle pati nāk pie tevis. Protams, ir visādas apstākļu sakritības, man treneris šogad vairāk uzticas, dod spēlēt vairākumā, līdz ar to ir vairāk iespēju gūt vārtus. Tas arī noteikti ir viens no iemesliem

Vienkārši jāturpina spēlēt savu spēli, galvenais ir baudīt to hokeju, nedrīkst būt saspringtam, kas man iepriekš ir bijis – ja kaut kaut nesanāk un pat ar labu spēli punkti nenāk, tad visu laiku esi iesprindzis uz nākamajam spēlēm un tāpat nesanāk iemest vārtus. Šobrīd es vispār esmu ar citu domāšanu, ar vieglu noskaņojumu, baudu, daru un viss nāk. Arī pasaules čempionāts nedaudz palīdzēja, tās visas pozitīvās emocijas ir nākušas līdzi uz šo sezonu. Tas arī ir viens tāds atslēgas punkts.

Klubā šobrīd es nespēlēju centrā, bet malā, mani liek maiņā ar veterāniem, ar kuriem izveidojusies laba ķīmija,” rezultatīvo startu skaidro Batņa.

Šobrīd “Jukurit” ar piecās spēlēs iegūtiem 11 punktiem ierindojas trešajā vietā līgā. Aizvadītajā sezonā Mikeli komandai Play-off gāja secen.

“Galvenais mērķis ir iekļūt Play-off jeb TOP6, lai nav jāpiedalās Play-out spēlēs [cīņa par vietas saglabāšanu – Hokejazinas]. Tas ir galvenais, tālāk jau skatīsimies, kā mums ies,” saka Batņa.

Nākamā spēle Batņas klubam paredzēta 27. septembrī viesos plkst. 18:30 pret Helsinku “IFK” vienību.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportazinas.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (1)
bosiks26
September 25, 2023, 18:22
0
Batņas goli - 13.09 - https://youtu.be/a8KvinHnWUY 16.09 - https://youtu.be/1V5v5Nz7YCE 20.09 - https://youtu.be/0dPUUksXa1U 21.09 - https://youtu.be/b7NGV-1vR-0