Balinskim skaisti vārti Čehijā, rezultatīvs arī Cibuļskis (VIDEO)

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Čehijas Ekstralīgā komandas uzvarā. Tikmēr cits aizsargs Oskars Cibuļskis atzīmējās ar rezultatīvu piespēli zaudējumā.

Balinska pārstāvētā Liberecas ”Bili Tygri” viesos ar 5:2 (0:2, 2:0, 3:0) pārspēja Prāgas ”Sparta”.

Latviešu aizsargs 24. minūtē guva komandas pirmos vārtus mačā un tobrīd samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2). Balinskis izcēlās ar rezultatīvu sniegumu jau ceturtajā spēlē pēc kārtas. Iepriekšējā mačā Latvijas izlases aizsargs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Balinskis nospēlēja 22 minūtes un 29 sekundes (ilgākais spēles laiks komandā), kuru laikā izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Latviešu aizsargs šosezon 32 spēlēs ir sakrājis 23 (9+14) punktus. Balinskis šobrīd ir rezultatīvākais aizsargs līgā un labākais snaiperis starp aizsargiem.

Oskara Cibuļska rezultatīvā piespēlē neglāba Kladno ”Rytiri”, ko pārstāv arī aizsargs Kristaps Sotnieks, no zaudējuma viesos ar 2:6 (0:2, 0:3, 2:1) mačā pret ”Olomouc”.

Latviešu aizsargs 44. minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai panākt 1:6.

Cibuļskis laukumā pavadītajās 20 minūtēs un 38 sekundēs divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta -2.

Latvijas izlases aizsargs šosezon 32 mačos ir nopelnījis septiņus (0+7) punktus.

Tikmēr Sotnieks 18 minūšu un 15 sekunžu laikā atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Piecu rezultatīvo spēļu sērija pārtrūka uzbrucējam Robertam Bukartam, kura pārstāvētā Vitkovices ”Ridera” viesos ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) apspēlēja aizsarga Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvēto Česke Budejovices ”Motor”.

Bukarts nospēlēja 17 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Dzierkals laukumā pavadītajās 18 minūtēs un 46 sekundēs vienu reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un nopelnīja neitrālu lietderību.

Tikmēr Bindulis 16 minūšu un 43 sekunžu laikā pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Citā latviešu duelī aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Triņecas ”Ocelari”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:2 (2:1, 0:0, 0:1, 1:0) pieveica aizsargu Kristapa ZīlesJāņa Jaka un Ralfa Freiberga pārstāvēto Litvīnovas ”Verva”.

Čukste uz ledus atradās 20 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +2.

Zīle laukumā pavadītajās 24 minūtēs un 24 sekundēs (lielākais spēles laiks) izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Jaks nospēlēja 17 minūtes un 18 sekundes, četras reizes apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Savukārt Freibergs 13 minūšu un 54 sekunžu laikā atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr ”Mlada Boleslav”, spēlējot bez uzbrucēja Māra Bičevska, savā laukumā ar 7:3 (3:2, 2:1, 2:0) sakāva Brno ”Kometa”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga