Balinskis un Čukste rezultatīvi komandu uzvarās, Jāgrs rāda klasi (VIDEO)

Latvijas izlases aizsargi Uvis Balinskis un Kārlis Čukste šovakar atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm Čehijas Ekstralīgā komandu uzvarās.

Balinska pārstāvētā Liberecas ”Bili Tygri” mājās ar 6:1 (2:1, 3:0, 1:0) sagrāva ”Olomouc”.

Latviešu aizsargs otrā perioda priekšpēdējā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas piektajā vārtu guvumā.

Balinskis laukumā pavadīja 21 minūti un 51 sekundi (lielākais spēles laiks komandā), kuru laikā nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas izlases aizsargs šosezon 31 mačā ir sakrājis 22 (8+14) punktus.

Tāpat ar rezultatīvu sniegumu izcēlās arī aizsargs Kārlis Čukste, kurš palīdzēja Triņecas ”Ocelari”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 1:0) uzveikt Hradeckrāloves ”Mountfield”.

Latviešu aizsargs pagarinājuma pēdējā minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli komandas uzvaras vārtos.

Čukste uz ledus atradās 20 minūtes un 23 sekundes, bloķējot piecus pretinieku metienus un spēli pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases aizsargs 33 mačos ir ticis pie septiņiem (2+5) punktiem.

Aizsargu Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska pārstāvētā Kladno ”Rytiri”, kuras rindās spēlē leģendārais Jaromīrs Jāgrs, savā laukumā ar 3:4 (1:3, 0:0, 2:1) piekāpās Pilzenes ”Škoda”.

50 gadus vecais Jāgrs šajā spēlē atzīmējās ar pirmajiem vārtiem sezonā. Čehu leģendārais uzbrucējs septiņos mačos šosezon ir nopelnījis sešus (1+5) punktus.

Cibuļskis nospēlēja 18 minūtes un 18 sekundes, izpildot četrus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnot divas soda minūtes un maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Sotnieks laukumā pavadītajās 12 minūtēs un septiņās sekundes vienu reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, pielietoja divus spēka paņēmienus un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tāpat neveiksmi cieta arī aizsargu Kristapa ZīlesJāņa Jaka un Ralfa Freiberga pārstāvētā Litvīnovas ”Verva”, kas izbraukumā ar 1:3 (0:0, 0:0, 1:3) atzina Brno ”Kometa” pārākumu.

Zīle nospēlētajās 23 minūtēs un 24 sekundēs (vislielākais spēles laiks komandā) vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretieku metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Jaks 18 minūtēs un 36 sekundēs atzīmējās ar trīs metieniem, vienu bloķētu pretinieku metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Freibergs laukumā pavadīja 13 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu sāncenšu metienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta -2.

Zaudējumu piedzīvoja arī aizsarga Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Česke Budejovices ”Motor”, kas viesos ar 3:5 (2:2, 0:1, 1:2) piekāpās Prāgas ”Sparta”.

Bindulis nebija pieteikts šim mačam, bet Dzierkals 16 minūšu un sešu sekunžu laikā vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga