Balcers turpina gūt vārtus Šveicē, Lapinska klubam uzvara

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Šveices hokeja līgas (NL) komanda Cīrihes “Lions” ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:0, 0:2, 0:2) mājās papildlaikā piekāpās “EV Zug” vienībai.

Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 31 sekundi, guva vārtus, divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta negatīvu ar lietderības koeficientu “-1”.

Vārtus Latvijas izlases uzbrucējs guva otrā perioda 17. minūtē, vairākumā panākot rezultātu 2:0.

Balcers šosezon deviņās spēlēs ticis pie pieciem vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm, bet “Lions” ar 21 punktu deviņos mačos ierindojas otrajā vietā līgā.

Citā mačā Oskara Lapinska Langnavas “Tigers” ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) viesos uzvarēja “HC Ajoie” vienību.

Lapinskis šajā spēlē uz laukuma pavadīja desmit minūtes un 48 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon deviņās mačos ar rezultativitāti nav izcēlies, bet “Tigers” šajā sezonā deviņās spēlēs nopelnījuši deviņus punktus un atrodas priekšpēdējā, 13. vietā līgā.

Visbeidzot, Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova “HC Lausanne” 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) mājās papildlaikā piekāpās Frīburgas “Gotteron” klubam.

Ķēniņš šajā cīņā 12 minūtēs un 31 sekundē vienreiz meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu, bet Punnenovs atradās rezervē.

Ķēniņš četrās NL spēlēs pie punktiem nav ticis. Trīs spēlēs ar SL klubu Martiņjī “HCV Red Ice” hokejists guvis vienus vārtus un atdevis vienu piespēli. Tikmēr

Punnenovs šajā sezonā četrās cīņās apstādinājis 86,0% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,26 ripas.

“HC Lausanne” šajā sezonā desmit mačos nopelnījuši 16 punktus un atrodas ceturtajā vietā līgā