Balceram vārti, Ķēniņam pirmais punkts kopš oktobra beigām

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Šveices hokeja līgas (NL) komanda Cīrihes “Lions” ar rezultātu 4:2 (3:0, 1:0, 0:2) pieveica čempioni Ženēvas “Servette”.

Balcers pirmā perioda 14. minūtē izcēlās ar vārtu guvumu, panākot 3:0. Nospēlētajās 17:11 minūtēs Balcers veica vienu metienu pa vārtiem, saņēma divu minūšu noraidījumu un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Balcers šosezon 27 spēlēs ticis pie 13 vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Lions” ar 58 punktiem 27 mačos ierindojas pirmajā vietā līgā. Cīrihes komanda nākamo spēli aizvadīs 8. decembrī pret Roberta Cjunska “Lugano”.

Citā mačā Langnavas “Tigers” ar Oskaru Lapinski sastāvā apspēlēja Riharda Bukarta EHC “Biel-Bienne” ar 2:1 (0:1, 1:0, 1:0).

Lapinskis uz ledus pavadītajās 12 minūtēs un 39 sekundēs pa reizei meta un bloķēja metienu.

Uzbrucējs 28 spēlēs guvis vienus vārtus.

Bukarts atgriezās laukumā pēc piecu spēļu izlaišanas. Uzbrucējs laukumā atradās 17:49 minūtes, veicot piecus (!!!) metienus pa vārtiem un vienu raidījumu bloķējot.

Latvietis astoņās NL spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis rezultatīvu piespēli.

“Tigers” ar 42 punktiem 28 spēlēs ieņem 7. vietu. Nākamo maču Lapinska komanda aizvadīs 9. decembrī pret Roberta Cjunska “Lugano”.

“EHC Biel-Bienne” ierindojusies 11. pozīcijā ar 27 spēlēs izcīnīto 31 punktu. Bukarta vienība sezonu turpinās 8. decembrī ar principiālo maču pret “SC Bern”.

Savukārt, Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova “HC Lausanne” ar rezultātu 4:1 (0:1, 3:0, 1:0) apspēlēja “Lugano” ar latvieti Robertu Cjunski ierindā.

Ķēniņš atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, asistējot komandas trešajos vārtos. Uzbrucējs 13:26 minūtēs veica vienu metienu pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderību “+1”. Punnenovs mačam tika pieteikts, taču palika rezervē.

Ķēniņš šajā sezonā 19 spēlēs atdevis trīs rezultatīvas piespēles. Jāpiebilst, ka šis kļuva par Ķēniņa pirmo punktu kopš 28. oktobra.

Punnenovs šajā sezonā 12 cīņās apstādinājis 86,4% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,32 ripas. Pēc statistikas rādītājiem, viņš šobrīd ir sliktākais vārtsargs līgā.

Cjunskis laukumā pavadīja precīzi divas minūtes.

Uzbrucējs 12 spēlēs ticis vien pie diviem punktiem (1+1).

“HC Lausanne” šajā sezonā 29 mačos nopelnījuši 52 punktus un atrodas ceturtajā vietā līgā. Savukārt, “Lugano” ar 44 punktiem 28 spēlēs ierindojusies 6. vietā.

Lozannas komanda nākamo maču aizvadīs 8. decembrī pret Rapersvīlas “Jona Lakers”, taču “Lugano” 8. decembrī spēkosies ar Rūdolfa Balcera Cīrihes “Lions”.

Visbeidzot, traumētā Denisa Smirnova pārstāvētā “EHC Kloten” mājās piekāpās “HC Ajoie” ar 2:3 (0:0, 0:1, 2:1, 0:1).

Smirnovs traumas dēļ šosezon vēl nav spēlējis.