Balceram otrais zaudējums divās dienās, Lapinskis aktīvs komandas uzvarā

Šovakar Šveices hokeja līgas (NL) spēlē Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” viesos ar rezultātu 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) pārspēja Rapersvīlas-Jonas “Lakers”.

Lapinskis uz ledus pavadīja 11 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu metienu un pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon Lapinskis 40 spēlēs guvis vienus vārtus.

“Tigers” ar 48 punktiem 40 spēlēs ieņem 11. vietu 14 komandu konkurencē.

Lapinska komandai nākamais mačs paredzēts 23. janvārī pret pēdējā vietā esošo “HC Ajoie”.

Citā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” izbraukumā ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) atzina bez Denisa Smirnova spēlējošās “EHC Kloten” pārsvaru.

Šī bija komandu otrā savstarpējā spēle divās dienās. Vakar pārāka bija “EHC Kloten” komanda.

Balcers sev atvēlētajās 19:41 minūtēs veica četrus metienus pa vārtiem, vienu pretinieku raidījumu bloķēja un pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Uzbrucējs šosezon 36 spēlēs guvis 14 vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

Smirnovs šosezon vēl nav spēlējis pirmssezonā gūtās traumas dēļ.

“Lions” ar 80 punktiem 39 spēlēs ierindojas 2. vietā, bet “EHC Kloten” ar 40 punktiem 40 spēlēs ieņem priekšpēdējo, 13. vietu.

Balcera komanda nākamo maču aizvadīs 23. janvārī pret Rapersvīlas-Jonas “Lakers”, taču Smirnova vienība 26. janvārī spēkosies ar “EV Zug”.