Balceram divi punkti, liels spēles laiks un “+2” “Lions” uzvarā

Šveices hokeja līgas (NL) spēlē šodien Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” ar 5:2 (1:1, 1:0, 3:1) apspēlēja “HC Lugano”.

Balcers šajā spēlē uz ledus pavadīja 18:03 minūtes, kuru laikā atdeva divas rezultatīvas piespēles, divreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un noslēdza cīņu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Balcers otrās trešdaļas 15. minūtē asistēja Denisam Malginam, kad viņš izvirzījas “Lions” vadībā 2:1. Desmit minūtes vēlāk, 3. perioda 5. minūtē, Balcers piespēlēja “Lions” trešajos vārtos, kurus guva Kriss Baltisbergers.

Šosezon Balcers četrās spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem un divām piespēlēm.

Savukārt, “Lions” ar piecās spēlēs sakrātiem 11 punktiem ieņem 3. vietu NL.

Nākamo maču Balcera komanda aizvadīs 26. septembrī, kad viesosies pie “SC Bern”.