Balceram “+1”, “Panthers” tālo izbraukumu pabeidz ar uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” viesos ar rezultātu 5:3 (1:0, 1:2, 3:1) pārspēja Anaheimas “Ducks” vienību.

Balcers šajā mačā deviņās minūtēs un desmit sekundēs uz ledus divreiz meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda 12. minūtē vairākumā Kārters Verheigī atklāja mača rezultātu “Panthers” labā, bet otrā perioda trešajā minūtē Brendons Montūrs dubultoja “Panthers” pārsvaru.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Ādams Henrīks vienus vārtus atguva, bet Raiens Stroums jau 27 sekundes vēlāk panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Sems Reinhārts vēlreiz izvirzīja vadībā Floridas klubu, bet Sems Benets devītajā minūtē guva ceturtos “Panthers” kluba vārtus šajā mačā.

Īsaks Lundestrems minūti un 14 sekundes pirms mača beigām realizēja soda metienu un “Ducks” pietuvojās izlīdzinājumam, taču Sems Reinhārts sekundi pirms noslēdzošās svilpes ieraidīja ripu tukšos Anaheimas komandas vārtos un “Panthers” svinēja uzvaru.

Spensers Naits atvairīja 32 no 35 “Ducks” metieniem, bet Džons Gibsons tika galā ar 41 no 45 “Panthers” raidījumiem.

Balceram šosezon 13 spēlēs divi vārti un divas piespēles, bet “Panthers” ar 15 punktiem 13 mačos ierindojas septītajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā cīņa “Panthers” 10. novembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Karolīnas “Hurricanes” komandu.