Balceram piespēle, ”Lions” izglābjas pēdējā trešdaļā

Latvijas izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL).

Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” izbraukumā ar 4:1 (0:1, 0:0, 4:0) pieveica cita latviešu uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvēto Langnavas “Tigers” un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

Latvijas hokejists 52. minūtē asistēja “Lions” pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja viesiem tobrīd uz tablo panākt 1:1.

Balcers 16 minūtēs un vienā sekundē izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 35 spēlēs guvis 14 vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

Lapinskis uz ledus pavadīja deviņas minūtes un 38 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar vienu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 38 mačos izcēlies ar vienu precīzu metienu.

“Lions” ar 80 punktiem 37 spēlēs ir līgas līdere, bet “Tigers” ar 45 punktiem 38 mačos ieņem 11. vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli Lapinska pārstāvētais klubs aizvadīs 19. janvārī, plkst. 20:45 savā laukumā uzņemot Rapersvilas-Jonas “Lakers”. Savukārt Balcera pārstāvētā komanda 20. janvārī plkst. 20:45 mājās tiksies ar Denisa Smirnova pārstāvēto “EHC Kloten”.

“EHC Biel-Bienne” bez Riharda Bukarta mājās ar 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) apspēlēja Ženēvas “Servette”.

Bukarts 11 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“EHC Biel-Bienne” ar 51 punktu 37 mačos atrodas desmitajā pozīcijā. Nākamo spēli Bukarta pārstāvētais klubs aizvadīs 19. janvārī, plkst. 20:45 viesojoties pie “Ambri-Piotta”.

“Lugano”, spēlējot bez Roberta Cjunska, izbraukumā ar 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) pārspēja Rapersvilas-Jonas “Lakers”.

Cjunskis 20 mačos atzīmējies ar vienu precīzu metienu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Lugano” ar 58 punktiem 38 spēlēs ieņem sesto vietu. Nākamo maču Cjunska pārstāvētais klubs aizvadīs 19. janvārī, plkst. 20:45 izbraukumā tiekoties ar “SC Bern”.

Savukārt “EHC Kloten” bez savainotā Denisa Smirnova viesos ar 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) atzina “Ambri-Piotta” pārākumu.

Smirnovs šosezon vēl nav devies laukumā.

“EHC Kloten” ar 34 punktiem 38 spēlēs ierindojas priekšpēdējā pozīcijā 14 komandu konkurencē. Nākamo maču Smirnova pārstāvētais klubs aizvadīs 20 janvārī, plkst. 20:45 viesojoties pie pie Balcera pārstāvētās “Lions”.