Balcera “Panthers” atstāj sausā spēcīgo “Hurricanes” komandu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” viesos ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) pārspēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Balcers šajā mačā deviņās minūtēs un 31 sekundē uz ledus vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, vienreiz atņēma pretspēlētājam ripu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda desmitajā minūtē mača rezultātu “Panthers” labā atklāja Niks Kozenss. Šāds rezultāts noturējās līdz pat trešās trešdaļas vidum.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē komandas kapteinis Aleksandrs Barkovs vairākumā dubultoja “Panthers” pārsvaru, bet Sems Benets sešas sekundes pirms beigām pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Spensers Naits atvairīja visus 40 “Hurricanes” metienus, bet Antī Rānta tika galā ar 33 no 35 “Panthers” raidījumiem.

Balceram šosezon 14 spēlēs divi vārti un divas piespēles, bet “Panthers” ar 17 punktiem 14 mačos ierindojas sestajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā cīņa “Panthers” 12. novembrī mājās plkst. 23:00 pēc Latvijas laika pret Edmontonas “Oilers” komandu.