Avots: Daugaviņš joprojām saņem piedāvājumus no KHL

“Sportacentrs.com” žurnālisti Jānis Celmiņš un Rolands Eliņš Slovākijas portālam “sportweb.pravda.sk” atklāja, ka Slovākijas Ekstralīgas komandas Mihalovčes “Dukla” uzbrucējs Kaspars Daugaviņš saņēmis piedāvājumus no Kontinentālās hokeja līgas (KHL)

“Daudzi uzskatīja, ka viņa sniegums pasaules čempionātā, kā arī veiksmīgā sezona Vācijas hokeja līgā (DEL), pārliecinās lielos klubus piedāvāt Daugaviņam līgumu, taču vārti un piespēles ne vienmēr nosaka visu. Slovākijas līmenis viņam ir neliels solis uz atpakaļu, taču tā arī ir loģiska izvēle,” uzskatīja Celmiņš.

“No Krievijas joprojām ir interese par viņa pakalpojumiem, taču viņš uz tiem pat neskatās. Viņš ir pārliecināts patriots, personīgi pazīstu gan Daugaviņu, gan viņa ģimeni. Tā nav ģimene, kas skries uz Krieviju, lai nopelnītu lielu naudu. Katrs hokejists vēlas nopelnīt lielāko iespējamo naudas summu, bet tajā pat laikā ir lietas, kuras par naudu pārdot nevar – viena no tām ir savas valsts karogs, sprieda Celmiņš.

“Viņa karjera izlasē iet uz beigām, tāpēc, teorētiski, viņam nebūtu jāuztraucas par aizliegumu spēlēt izlasē, ja viņš izvēlētos spēlēt Krievijā, taču viņam tā nešķiet. Viņš seko saviem principiem, jo redz Krieviju kā agresorvalsti. Viņš ir apstiprinājis, ka saņēma piedāvājumus no KHL, kurus vienkārši ignorēja,” atklāja Eliņš.

Daugaviņš šosezon trīs spēlēs izcēlies ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli.

Mihalovčes “Dukla” ar trim punktiem trīs spēlēs ierindojas astotajā vietā Slovākijas Ekstralīgā.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: sportweb.pravda.sk

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)