Andžāns par pievienošanos “HPK”: Jauns izaicinājums karjerā

Somijas hokeja līgas (Liiga) komandas Hāmenlinnas “HPK” jaunpienācējs Artūrs Andžāns sacīja, ka ir gandarīts sezonu noslēgt augstākajā līgā. Viņš uzsver, ka šis ir jauns izaicinājums viņa karjerā, sarunā ar jauno komandu izteicās aizsargs.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka latviešu aizsargs parakstīja līgumu ar “HPK” klubu. Ceturtdien Andžāns jau debitēja jaunajā komandā, izbraukumā ar 0:3 piekāpjoties Pori “Assat” komandai.

Aizsargs debijas mačā spēlēja ceturtajā maiņā un laukumā pavadīja 16 minūtes.

“Šī ir mana otrā sezona Somijā, taču būšu atklāts – es neesmu apguvis somu valodu, tā ir sarežģīta, taču saprotu, ko treneri runā ģērbtuvē. Runāt somu valodā man ir grūti. Esmu ļoti gandarīts būt Hāmenlinnā un būt daļa no komandas. Šis manā karjerā ir jauns izaicinājums. Esmu gatavs dot komandai visu labāko, lai palīdzētu uzvarēt.

Man patīk spēlēt ar ripu, tajā pašā laikā mani galvenie pienākumi ir palīdzēt aizsardzībā. Cenšos spēlēt aktīvi divcīņās, kā arī palīdzēt komandas biedriem uzbrukuma zonā. Saprotu, ka Liiga čempionātā līmenis ir kietni augstāks nekā Mestis līgā,” piebilda 22 gadus vecais aizsargs.

Andžāns šo sezonu iesāka Somijas pēc spēka otrajā līgā, 34 spēlēs Keurū “KeuPa HT” komandas rindās atzīmējoties ar pieciem precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Hpk.fi

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)