Andžānam piespēle, Vītols piecās minūtēs ielaiž trīs vārtus

Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) šovakar vārtsarga Ērika Vītola, kā arī aizsargu Artūra Andžāna un Mika Tumānova pārstāvētā Keurū “KeuPa HT” mājās ar rezultātu 4:7 (2:1, 1:1, 1:5) piekāpās Rovaniemi “RoKi”.

Jāpiebilst, ka mača 52. minūtē rezultāts bija 4:3 Keurū komandas labā, taču “RoKi” pēdējo sešu minūšu laikā guva četrus vārtus, no kuriem divus tukšos vārtos.

Vītols sargāja “KeuPa” vārtus un tika galā ar 20 no 25 metieniem.

Vārtsargs šosezon 27 spēlēs atvairījis 90,5% metienu, ielaižot vidēji 3,28 ripas spēlē.

Andžāns atdeva rezultatīvu piespēli komandas trešajos vārtos, kā arī nospēlētajās 25:53 minūtēs četras reizes meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un pabeidza maču ar neitrālu lietderības koeficientu. Tikmēr Tumānovs sev atvēlētajās 24 minūtēs un 49 sekundēs četras reizes apdraudēja pretinieku vārtus, maču noslēdzot ar negatīvu lietderību “-2”.

Andžāns šosezon 34 spēlēs atzīmējies ar pieciem precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

Tumānovs šosezon 36 spēlēs Somijas hokeja līgas (Liiga) komandas Jiveskiles “JYP” sastāvā palicis bez punktiem, bet desmit mačos Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) komandas Keurū “KeuPa” rindās izcēlies ar trīs precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“KeuPa” ar 51 punktu 38 mačos ieņem desmito vietu 13 komandu konkurencē.