Andersons uguņo uzvarētā spēlē izbraukumā

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) regulārās sezonas mačā Lavijas hokejistu Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-De-Fonds” komanda ar rezultātu 5:3 (3:2, 1:1, 1:0) apspēlēja “EHC Winterthur”.

Andersons atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli, kā arī 16:10 minūtēs veica piecus metienus pa vārtiem un pabeidza spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”. Taču Smons maču izlaida.

Uzbrucējs pirmās trešdaļas vidū guva pirmos komandas vārtus, samazinot rezultātu līdz 1:2. Septiņas minūtes vēlāk viņš asistēja komandas otrajos vārtos. Trešā perioda beigās Andersons ar precīzu metienu tukšos vārtos pielika punktu mačam.

Šosezon 26 spēlēs Andersons guvis 12 vārtus un atdevis 19 piespēles, bet Smons traumas dēļ šosezon vēl laukumā nav devies.

“La Chaux-De-Fonds” komanda ar 47 punktiem 26 cīņās ierindojas ceturtajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Naura Sējēja Kūsnahtas “Lions” bullīšos atzina “HC Sierre” pārākumu ar rezultātu 3:4 (1:0, 1:0, 1:3, 0:0, 0:1).

Sējējs tika pieteikts kā 8. aizsargs, taču laukumā pavadīja gandrīz 16 minūtes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja un nokāpa no ledus ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon 20 spēlēs aizsargs guvis trīs vārtus.

“Lions” ar 51 punktu 26 mačos atrodas otrajā pozīcijā līgā.