Andersons ar Smonu zaudē spēli un pirmo vietu tabulā

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) regulārās sezonas spēles aizvadīja vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” komanda viesos tikās ar HC “Sierre” klubu un piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā ar 2:3. Jāpiebilst, ka Lašodefonas klubs bija vadībā ar 1:0 un 2:1, taču nespēja izcīnīt uzvaru.

Andersons spēlēja pirmajā maiņā un 19 minūtēs izdarīja četrus metienus, bloķēja vienu metienu, uzvarēja četrus iemetienus, kā arī nopelnīja lietderības koeficentu “-2”.

Smons bija pirmās maiņas aizsargs un 18 minūšu laikā izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”.

Līdz ar zaudējumu “La Chaux-De-Fonds” ar 81 punktu nokrita tabulā uz otro vietu.

Citā mačā Riharda Melnalkšņa EHC “Olten” savā laukumā tikās ar spēcīgo EHC “Basel” komandu un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:4.

Melnalksnis spēlēja ceturtajā maiņā un laukumā pavadīja nedaudz vairāk par piecām minūtēm, kuru laikā bloķēja vienu metienu un uzvarēja vienu iemetienu.

“Olten” ar 70 punktiem čempionātā ieņem trešo vietu.

Vēl vienā spēlē Naura Sējēja Kīsnahtas “Lions” izbraukumā tikās ar HC “Martigny” un piedzīvoja negaidītu zaudējumu ar 0:3.

Sējējs savainojuma dēļ joprojām ir ārpus sastāva, taču nule kā Hokejaziņām atzina, ja trešdien pārbaudes uzrādīs, ka savainotā pēda ir sadzijusi, aizsargs jau šajā nedēļas nogalē varētu atgriezties laukumā.

“Lions” ar 68 punktiem tabulā ieņem ceturto vietu.