TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Sējējs par atgriešanos uz ledus: Trešdien būs pēdējās pārbaudes

Nauris Sējējs, Hokejazinas.com

Nauris Sējējs | FOTO: Guntis Lazdāns

Latvijas hokejists Nauris Sējējs sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja, ka jau pavisam drīz ir gatavs pēc savainojuma izārstēšanas atkal doties laukumā, lai palīdzētu savai komandai regulārās sezonas atlikušajās spēlēs.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Šveices pēc spēka 2. līgas kluba Kīsnahtas “Lions” aizsargs decembra sākumā guva traumu, kad vienā no spēlēm pret “Olten” klubu bloķēja metienu un ripa trāpīja pa slidas ārmalu. Vēlāk pārbaudēs tika konstatēts pēdas kaula lūzums.

“Esmu atsācis slidot, un šo trešdien pēdai tiks veiktas pēdējās pārbaudes. Ja viss būs kārtībā, tad šajā nedēļas nogalē jau došos laukumā,” sacīja Sējējs.

Kīsnahtas klubs ar 68 punktiem tabulā ieņem ceturto vietu, un šodien gaidāma spēle izbraukumā ar 8. vietā esošo “Martigny” komandu. Uz jautājumu, vai gaidāmajā play-off izcīņā “Lions” varētu piesaistīt sastāvam kādus spēlētājus no lielās komandas, kas spēlē augstākajā līgā, aizsargs izteicās neapstiprinoši.

“Ja kāds tiek paņemts no NL čempionāta play-off laikā, tad līdz brīdim, kamēr aizvadam izslēgšanas spēles, hokejistu nevar saukt atpakaļ. Tāpat arī ir, ja kādu no fārmkluba izsauc uz augšu, tad play-off laikā hokejistu nedrīkst nosūtīt atpakaļ uz komandu,” piebilda aizsargs.

Izslēgšanas spēlēs iekļūs regulārās sezonas astoņas labākās komandas. “Lions” klubam kalendārā vēl palikušas septiņas spēles.

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)