Andersona un Smona klubam aizslēdz durvis uz augstāko līgu

Šveices augstākās līgas (NL) licencēšanas komisija pavēstījusi, ka latviešu hokejistu Toma Andersona un Sanda Smona pēc spēka otrās līgas klubs “La Chaux-de-Fonds” tomēr nevarēs nākamsezon piedalīties augstākajā līgā, vēsta vienība.

Aizvadītajā sezonā Lašodefonas klubs kļuva par otrās līgas čempioniem, bet pārspēlēs piekāpās “Ajoie” komandai no augstākās līgas, līdz ar to neiekļūstot Šveices spēcīgākajā čempionātā. Šī gada novembrī licencēšanas komisija paziņoja, ka otrās līgas divi klubi “La Chaux-de-Fonds” un “Olten” pieteikušies dalībai nākamsezon NL čempionātā.

Tomēr nule kā NL pārstāvji nākuši klajā ar paziņojumu, ka Lašodefonas klubs neatbilst līgas izstrādātajiem kritērijiem. NL ir paaugstinājusi prasības, kuras klubiem jāizpilda, lai varētu piedalītes čempionātā.

Lai arī “La Chaux-De-Fonds” ir palielinājis savu pamatkapitālu, problēmas ir ar kredīta piešķiršanu jaunajai ledus hallei, kuru plānots būvēt jau tuvākajā laikā. Kluba vadība ar sapratni izturas pret licencēšanas komisijas lēmumu un piebilst, ka, lai spēlētu augstākajā līgā, infrastruktūrai ir liela nozīme. NL kritēriji paredz, ka klubi spēj garantēt ne tikai finansiālās saistības, bet arī to izpildi vairāku gadu garumā.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka “Olten” klubu, kurā spēlē uzbrucējs Rihards Melnalksnis, skārušas finansiālas problēmas. Pagājušās sezonas laikā kluba zaudējumi sasniedza 1,2 miljonus Šveices franku. Kluba padome atrada līdzekļus, lai komanda nebūtu jālikvidē.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Hccnet.ch

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)