Andersona piespēle un divi noraidījumi iedzen stūrī “La Chaux-de-Fonds”

Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) komanda ”La Chaux-de-Fonds”, kuru pārstāv latviešu uzbrucējs Toms Andersons, ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) relegācijas trešajā mačā piekāpās Šveices augstākās hokeja līgas (NL) komandai “Ajoie”.

Komandas cīnās par vietu Šveices augstākajā līgā. Komandas spēlēs līdz četrām uzvarām. Pašlaik sērijā ar 2-3 uzvar “Ajoie” komanda.

Andersons mača pēdējā minūtē rezultatīvi asistēja, palīdzot samazināt rezultāta starpību.

Uz laukuma pavadītajās 18:07 minūtēs Andersons veica četrus metienu pa vārtiem, kā arī saņēma četras soda minūtes, maču pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Andersons 45 spēlēs sakrāja 65 (18+47) punktus, kļūstot par rezultatīvāko SL spēlētāju. Play-off uzbrucējs 13 mačos tika pie 24 (6+18) punktiem. Savukārt, piecos relegācijas mačos Andersons guvis divus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Nesen Andersons kopā ar ”La Chaux-de-Fonds” kļuva par SL čempioniem.

Nākamā spēle komandām paredzēta 10. aprīlī.