Andersona noraidījuma dēļ komanda cieš neveiksmi 90. minūtē

Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) komanda ”La Chaux-de-Fonds”, kuru pārstāv latviešu uzbrucējs Toms Andersons, ar 2:3 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 0:1) otrajā papildlaikā relegācijas trešajā mačā piekāpās Šveices augstākās hokeja līgas (NL) komandai “Ajoie”.

Komandas cīnās par vietu Šveices augstākajā līgā. Komandas spēlēs līdz četrām uzvarām. Pašlaik sērijā ar 2-1 uzvar “La Chaux-de-Fonds” komanda.

Uzvaras vārti tika gūti 2. papildlaika 10. minūtē, pēc tam kad Andersons saņēma divu minūšu noraidījumu.

Andersons šajā spēlē bez divu minūšu soda, atdeva rezultatīvu piespēli, izpildīja piecus metienus, bloķēja vienu pretinieku metienu un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”, pavadot uz ledus 24:31 minūtes.

Šosezon Andersons 45 spēlēs sakrāja 65 (18+47) punktus, kļūstot par rezultatīvāko SL spēlētāju. Play-off uzbrucējs 13 mačos tika pie 24 (6+18) punktiem. Savukārt, trīs relegācijas mačos Andersons guvis divus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Nesen Andersons kopā ar ”La Chaux-de-Fonds” kļuva par SL čempioniem.

Nākamā spēle komandām paredzēta 6. aprīlī.