Aizsargs Ponomarenko gūst pirmos vārtus sezonā

Norvēģijas hokeja līgas (Fjordkraft-Ligaen) mačā aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta” apspēlēja “Storhamar IL” ar 5:3 (2:2, 1:1, 2:0).

Ponomarenko atzīmējās ar vārtu guvumu. Latvijas aizsargs trešā perioda 12. minūtē uzstādīja mača gala rezultātu – 5:3.

Ponomarenko uz ledus pavadīja 23:42 minūtes, veica vienu metienu pa vārtiem, kurš bija precīzs mērķī.

Šosezon Ponomarenko 14 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē Leonarda Rimjāna pārstāvētā Ringerikes “Panthers” cieta sagrāvi ar 1:8 pret “Valerenga”. Rimjāns uz laukuma pavadīja 16:54 minūtes, vienreiz meta pa vārtiem un pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-3”. Šosezon Rimjāns 15 spēlēs ticis pie 15 (6+9) punktiem.