3 X 100% BEZRISKA LIKMES
Saņemt

Ābols pagarina rezultatīvo spēļu sēriju (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli ”Orebro” uzvarā Zviedrijas hokeja līgā (SHL).

Ābola pārstāvētā ”Orebro” izbraukumā ar 5:2 (3:0, 0:2, 2:0) pārspēja Malmes ”Redhawks” un svinēja trešo panākumu pēc kārtas.

• 5/5
    SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!

Pieredzējušais Ābols pamatlaika pēdējā minūtē asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā, palīdzot Matiasam Bromem ieraidīt ripu tukšajā pretinieku cietoksnī un noformēt sev ”hat-trick” – 5:2.

Latviešu uzbrucējs izcēlās ar rezultatīvu sniegumu ceturtajā spēlē pēc kārtas. Šosezon ”Orebro” kapteinis 13 mačos ir sakrājis septiņus (3+4) punktus.

Ābols šovakar laukumā pavadīja 19 minūtes un četras sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 52,17% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

”Orebro” ar 13 spēlēs izcīnītiem 23 punktiem šobrīd ir SHL līdere. Nākamais mačs Ābola pārstāvētajam klubam paredzēts 25. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL