Ābols pagarina rezultatīvo spēļu sēriju (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli ”Orebro” uzvarā Zviedrijas hokeja līgā (SHL).

Ābola pārstāvētā ”Orebro” izbraukumā ar 5:2 (3:0, 0:2, 2:0) pārspēja Malmes ”Redhawks” un svinēja trešo panākumu pēc kārtas.

Pieredzējušais Ābols pamatlaika pēdējā minūtē asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā, palīdzot Matiasam Bromem ieraidīt ripu tukšajā pretinieku cietoksnī un noformēt sev ”hat-trick” – 5:2.

Latviešu uzbrucējs izcēlās ar rezultatīvu sniegumu ceturtajā spēlē pēc kārtas. Šosezon ”Orebro” kapteinis 13 mačos ir sakrājis septiņus (3+4) punktus.

Ābols šovakar laukumā pavadīja 19 minūtes un četras sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 52,17% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

”Orebro” ar 13 spēlēs izcīnītiem 23 punktiem šobrīd ir SHL līdere. Nākamais mačs Ābola pārstāvētajam klubam paredzēts 25. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL