Ābols noraidās par rupjību, Rubīna komanda cieš kārtīgu sagrāvi

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) šovakar uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” viesos ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) pārspēja “Linkopings HC”.

Ābols, spēlējot pirmajā virknējumā, laukumā pavadīja 20:35 minūtes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja, uzvarēja 10 no 17 iemetieniem, saņēma divas soda minūtes par rupjību un noslēdza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs 41 spēlē guvis 12 vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 53 punktiem 41 mačā ieņem desmito vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli Ābola pārstāvētais klubs aizvadīs 15. februārī pret latvieša bijušo komandu “Orebro”.

Citā mačā aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” mājās ar 0:6 (0:2, 0:0, 0:4) kapitulēja pret Kārlstadas “Farjestad BK”.

Rubīns uz ledus atradās 20 minūtes un 37 sekundes, kurās pielietoja piecus (!!!) spēka paņēmienus un bloķēja divus metienus, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderību.

Aizsargs 40 spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Rubīna pārstāvētā “MoDo” ar 47 punktiem 40 spēlēs ierindojas 12. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

“MoDo” nākamo maču aizvadīs 13. februārī pret “Orebro”.