Ābolam liels spēles laiks ,”Orebro” minimāls zaudējums

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda “Orebro” ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:0, 0:2) viesos piekāpās Gēteborgas “Frolunda” vienībai.

Ābolam šajā mačā 20 minūtēs un 12 sekundēs uz ledus trīs metieni pa pretinieku vārtiem, divas soda minūtes, 62% uzvarētu iemetienu un neitrāls lietderības koeficients.

Marenis šajā cīņā uz laukuma pavadīja vien 25 sekundes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Aizvadīto maču hokejists izlaida muguras traumas dēļ.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Orebro” aizsargs Rasmuss Risanens atklāja mača rezultātu, bet 15. minūtē Oto Stebergs panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Kristians Nekive vēlreiz izvirzīja vadībā “Orebro” vienību, bet trešā perioda trešajā minūtē Petteri Lindboms vēlreiz izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē vairākumā Andreass Borgmans pirmo reizi izvirzīja vadībā mājinieku komandu un šo pārsvaru arī izdevās noturēt.

Jonass Arncens atvairīja 19 no 22 “Frolunda” metieniem, bet Larss Johansons tika galā ar 31 no 33 “Orebro” raidījumiem.

Ābolam šosezon 35 cīņās 14 vārti un 15 piespēles, bet Marenis astoņās spēlēs ar punktiem nav izcēlies.

“Orebro” ar 60 punktiem 36 mačos ierindojas piektajā vietā SHL, bet “Frolunda” ar 64 punktiem 37 spēlēs atrodas ceturtajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Ābola un Mareņa klubam 26. janvārī plkst. 20:00 viesos pret “Oskarshamn” vienību.