Zviedrijas klubs šķiras no Latvijas izlases aizsarga

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) klubs ”Orebro” paziņojis, ka nepagarinās līgumu ar Latvijas izlases aizsargu Kristapu Zīli.

24 gadus vecais Zīle uz ”Orebro” pārcēlās sezonas gaitā. SHL regulārajā čempionātā Latvijas izlases aizsargs aizvadīja 12 spēles, kurās izcēlās ar četrām rezultatīvām piespēlēm. Savukārt sešos izslēgšanas mačos viņš palika bez rezultativitātes punktiem.

Zīle pirms došanās uz Zviedriju spēlēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Rīgas “Dinamo”. Aizvadītajā sezonā rīdzinieku sastāvā viņš aizvadīja 32 spēles, kurās guva trīs vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles.

24 gadus vecais aizsargs ir pārstāvējis Latvijas izlasi trijos pasaules čempionātos un vienās olimpiskajās spēlēs, taču nevienā no turnīriem nav izcēlies ar rezultativitātes punktiem.

Pagājušajā sezonā ”Orebro” pārstāvēja divi latvieši hokejisti. Orebro komandas rindās pērn spēlēja ne tikai Zīle, bet arī uzbrucējs Rodrigo Ābols, kurš bija ”Orebro” kluba kapteinis. Ābolam tā bija jau ceturtā sezona Orebro komandas rindās. Viņam ar klubu ir līgums vēl uz vienu gadu.

Autors: Rainers Rogs Avots: ''Orebro''

Komentāri (0)