Tralmaka Providencas “Bruins” minimāi uzvar AHL mačā

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Providencas “Bruins” ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) uzvarēja Līhaivelijas “Phantoms” vienību.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē mača rezultātu atklāja “Phantoms” uzbrucējs Maksims Suško.

Otrā mača nogriežņa astotajā minūte Ārons Ness panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, bet trešā perioda 19. sekundē Viktors Berglunds vairākumā jau vadībā izvirzīja “Bruins”. Šo pārsvaru Providencas komandai izdevās noturēt līdz mača beigām, vienībai izcīnot trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs.

Trojs Groseniks šajā mačā tika galā ar 31 no 32 “Phantoms” metieniem, bet Pets Neigls atvairīja 20 no 22 “Bruins” raidījumiem.

Tralmaks šajā spēlē ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Šosezon centra uzbrucējs 50 spēlēs guvis 14 vārtus un atdevis 13 rezultatīvas piespēles.

Providencas “Bruins” ar 76 punktiem 63 spēlēs ierindojas trešajā vietā Atlantijas divīzijā, bet Līhaivelijas “Phantoms” ar 63 punktiem 67 cīņās atrodas astotajā vietā Atlantijas divīzijā.