Skvorcovs gūst vārtus Dānijas čempionāta bronzas sērijas mačā

Latviešu uzbrucējs Gunārs Skvorcovs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Dānijas hokeja līgas pirmajā bronzas sērijas mačā un palīdzēja Odenses “Bulldogs” mājās ar 6:5 (0:2, 3:0, 3:3) pārspēt Esbjergas “Energy”.

Skvorcovs guva ”Bulldogs” komandas ceturtos vārtus. Latviešu uzbrucējs ar precīzu metienu izcēlās trešās trešdaļas vidū. Tobrīd viņš panāca 4:5 un ievadīja mājinieku atspēlēšanos. ”Bulldogs” panāca izlīdzinājumu 53. minūtē, bet uzvaru izrāva pēdējā pamatlaika minūtē.

32 gadus vecais Skvorcovs Dānijas hokeja līgas regulārajā čempionātā aizvadīja septiņus mačus, kuros izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm. 12 izslēgšanas spēlēs latviešu uzbrucējs ir nopelnījis sešus (3+3) rezultativitātes punktus.

”Bulldogs” nonākusi vienas uzvaras attālumā no Dānijas čempionāta bronzas iegūšanas. Sērijas otrā un, iespējams, pēdējā spēle tiks aizvadīta jau rītdien.

Autors: Rainers Rogs Avots: Dānijas hokeja līga