“Olimp” nekvalificējas Kontinentālā kausa finālkārtai

Latvijas komanda Rīgas “Olimp/Venta 2002” noslēgusi savu dalību IIHF Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas turnīrā, kas notiek Dānijas pilsētā Ālborgā. “Olimp” ar 2:7 (1:1, 0:2, 1:4) piekāpās mājiniecei Ālborgas “Pirates”.

Par to, ka “Olimp” nespēs iekļūt finālkārtā, kļuva zināms jau pēc dienas spēles, kur ar 4:0 “Gomel” sagrāva Šēfildas “Steelers”.

Pret “Pirates” Rīgas komanda atklāja spēles rezultātu, kad vairākumā izcēlās Aleksejs Širokovs, bet 1. trešdaļas turpinājumā Šārls Kurti panāca izlīdzinājumu. Otrajā periodā ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās krievs Kirils Kabanovs. Noslēdzošajā trešdaļā “Olimp” ielaida četrus vārtus – mazākumā iemeta Korsgārds, taču vairākumā izcēlās Morins (divreiz) un Jākobsens. Visus trīs vārtus Dānijas komanda iemeta Kristiāna Zelta noraidījuma dēļ (2+5+20). Spēles izskaņā Ņikita Priede vienus vārtus atguva.

“Olimp” turnīru iesāka ar diviem zaudējumiem – 1:3 pret “Gomel” un 2:3 pret “Steelers”. F grupā Latvijas komanda ieņēma pēdējo vietu. Katras grupas labākās 2 komandas iekļūs finālkārtā, kuras uzvarētājs nākamsezon varēs piedalīties Čempionu līgā.

Finālkārtai no F grupas kvalificējās Ālborgas “Pirates” un “Gomel”. Abas komandas izcīnīja pa 2 uzvarām sakrājot 6 punktus. Tikpat punkti arī 3. vietu ieguvušajai Šēfildas “Steelers”, taču pēc individuāliem rādītājiem tā piekāpās pretiniecēm.

Finālkārtā piedalīsies arī Karagandas “Saryarka”, kuras sastāvā spēlē 3 Latvijas hokejisti – Edgars Siksna, Daņila Larionovs un Deniss Fjodorovs. Komandu trenēja Leonīds Tambijevs, taču viņš komandu pametis piedāvājuma no KHL dēļ. “Saryarka” izcīnīja uzvaru visās 3 spēlēs.

Autors: hokejazinas.com Avots: IIHF