“Olimp” cieš neveiksmi pirmajā Kontinentālā kausa trešās kārtas spēlē (VIDEO)

IIHF Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas turnīrā, kas notiek Dānijas pilsētā Ālborgā, Latvijas pārstāve Rīgas “Olimp/Venta 2002” ar 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) piekāpās Baltkrievijas komandai “Gomel”.

Šī bija pirmā trešās kārtas spēle.

Pirmā perioda pirmajās deviņās minūtēs Gomeļas komandas vairākumus realizēja Nikolajs Suslo un Dmitrijs Ambrožeičiks. Spēles vidū Miķelis Rēdlihs vienus vārtus atguva, taču trešajā periodā pretinieki nostiprināja pārsvaru, pateicoties Kudrjavceva vārtu guvumam.

Otrajā F grupas spēlē mājinieki Ālborgas “Pirates” ar 1:3 piekāpās Šēfildas “Steelers”.

Rīt, 20. novembrī “Olimp” spēkosies ar “Steelers”, bet 21. novembrī tiksies ar mājiniekiem – Ālborgas “Pirates”.

Katras grupas labākās 2 komandas iekļūs finālkārtā, kuras uzvarētājs nākamsezon varēs piedalīties Čempionu līgā.

Autors: hokejazinas.com Avots: IIHF