Marenis karjeru turpinās citā Zviedrijas klubā

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rihards Marenis portāla ”Sportacentrs.com” podkāsta ”Ārpus kadra” jaunākajā epizodē atklājis, ka pametīs Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) klubu ”Vita Hasten”.

”Nepalikšu ”Vita Hasten”, braukšu uz citu klubu, bet tas šobrīd vēl nav pilnībā oficiāli. Līdz ar to savu jauno klubu vēl nevaru atklāt,” norādīja Marenis, kurš aizvadītajā sezonā bija viens no ”Vita Hasten” uzbrukuma līderiem.

28 gadus vecais uzbrucējs sezonu uzsāka Zviedrijas pēc spēka trešās līgas klubā ”Kiruna” un vien sezonas gaitā pārcēlās uz ”Vita Hasten”, taču, neskatoties uz to, 33 mačos gūstot 21 vārtus un sakrājot 36 punktus, kļuva par ”Vita Hasten” labāko snaiperi un trešo rezultatīvāko spēlētāju.

Iepriekšējā mēnesī Zviedrijas medijos izskanēja informācija, ka Marenis varētu turpināt karjeru citā Allsvenskan komandā ”MoDo”, ko šobrīd pārstāv Latvijas izlases uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs un kas šobrīd cīnās par atgriešanos Zviedrijas spēcīgākajā hokeja līgā (SHL).

Marenis savas jaunās komandas nosaukumu vēl neatklāja, taču uzsvēra, ka tas esot labāks klubs, kas cīnās par tikšanu uz SHL. ”Saka, ka būs laba loma un spēles laiks, arī finansiālie apstākļi labāki. Gribu spēlēt. Protams, spēlēt SHL būtu superīgi, bet to darīt kā ceturtās maiņas hokejistam ar vidēji 7-8 minūtēm mačā – to es negribu.”

Autors: Rainers Rogs Avots: Sportacentrs.com

Komentāri (0)