Karsums turpina uguņot Slovākijā

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Mārtiņš Karsums šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Slovākijas Ekstralīgā latviešu hokejistu pārstāvēto klubu duelī.

Pateicoties Karsuma rezultatīvajam sniegumam, viņa pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas” mājās ar 4:1 (1:0, 3:1, 0:0) pārspēja aizsarga Patrika Ozola un uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvēto Trenčīnas “Dukla”.

Pieredzējušais Karsums otrā perioda ievadā guva komandas uzvaras vārtus, tobrīd uz tablo panākot 2:0, bet 37. minūtē izcēlās skaitliskajā vairākumā un uzstādīja mača gala rezultātu – 4:1.

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs jauno sezonu ir uzsācis ļoti iespaidīgi. Karsums izcēlies ar gūtiem vārtiem visos trijos sezonas mačos. Viņa kontā šosezon ir jau pieci vārtu guvumi.

Normunda Sējēja vadītā un uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā ”Nitra” savā laukumā ar 3:2 (1:1, 0:0, 2:1) uzveica ”Košice” hokejistus. Buncim neizdevās tikt pie punktiem.

Tikmēr ”Nove Zamky” bez aizsarga Roberta Mamčica ierindā viesos ar 1:2 (0:2, 1:0, 0:0) piekāpās ”Zvolen”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga