Čehu uzbrucējs par noteikumu pārkāpumu pret Bičevski saņem diskvalifikāciju (VIDEO)

Čehijas Ekstralīgas disciplinārā komiteja piešķīrusi vienas spēles diskvalifikāciju Triņecas ”Ocelari” čehu uzbrucējam Martinam Rūžičkam, kurš iepriekšējā pusfināla sērijas mačā vienā no epizodēm nospēlēja rupji pret ”Mlada Boleslav” pārstāvošo latviešu uzbrucēju Māri Bičevski.

Incidents notika pusfināla otrajā spēlē starp ”Ocelari” un ”Mlada Boleslav” komandām. Bičevskis mača 16. minūtē saņēma piespēli no komandas biedra un ieslidoja pretinieku zonā, taču pēc sadursmes ar Rūžičku nokrita uz ledus. Pretinieku uzbrucējs latvietim ar plecu trāpīja galvas un kakla rajonā.

Tiesneši mača laikā šo epizodi atstāja bez ievērības, taču līgas disciplinārā komiteja nolēmusi sodīt čehu uzbrucēju. Rūžičkam, ņemot vērā, ka viņam pēdējo divu gadu laikā nav bijusi piešķirta neviena diskvalifikācija un ka Bičevskis nav guvis nopietnu savainojumu, piešķirta vienas spēles diskvalifikācija.

Bičevskis šosezon 55 regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar sešiem vārtiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm. Savukārt 12 izslēgšanas mačos viņš ir atzīmējies tikai ar vienu rezultatīvu piespēli. Latviešu uzbrucēja pārstāvētā ”Mlada Boleslav” pusfināla sērijā ir nonākusi iedzinējos ar 0-2.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga

Komentāri (0)