Buncis uguņo Slovākijas Ekstralīgas pirmajā finālspēlē, Jansonam vārti pret Saliju

Latviešu uzbrucējs Filips Buncis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Slovākijas Ekstralīgas pirmajā finālspēlē pret Bratislavas ”Slovan” komandu, taču nespēja glābt ”Nitra” no zaudējuma.

Bunča pārstāvētā ”Nitra” pirmajā finālmačā, spēlējot viesos, ļoti rezultatīvā cīņā piedzīvoja neveiksmi ar 4:6 (1:2, 1:3, 2:1) un līdz ar to sērijā nonāca iedzinējas lomā ar 0-1. Pēdējo ripu ”Slovan” iemeta tukšos pretinieku vārtos.

Latviešu uzbrucējs piedalījās komandas pirmajā un trešajā vārtu guvumā. Buncis jau sestajā minūtē izvirzīja ”Nitra” vadībā, atklājot mača rezultātu, bet trešā perioda 18. sekundē viņš izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

24 gadus vecais Buncis regulārajā sezonā Slovākijas Ekstralīgā aizvadīja desmit spēles, kurās guva divus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles. Savukārt 14 izslēgšanas mačos viņš ir nopelnījis sešus (4+2) punktus.

Sērijas nākamā spēle paredzēta jau rītvakar. Tā sāksies pulksten 19:30.

Tikmēr cīņā par vietas saglabāšanu Slovākijas Ekstralīgā divu latviešu aizsargu pārstāvēto klubu duelī Artūra Salijas ”Liptovsky Mikulas” mājās ar 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) pieveica Eduarda Hugo Jansona ”Zilina”, sērijā panākot 3-1, un nonāca vienas uzvaras attālumā no vietas saglabāšanas līgā.

Salija šoreiz palika bez rezultativitātes punktiem, bet Jansons izcēlās ar gūtiem vārtiem. Latviešu aizsargs mača 35. minūtē bija precīzs skaitliskajā vairākumā un izvirzīja tobrīd ”Zilina” vadībā ar 2:1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga