“Zemgale/LLU” izcīna otro uzvaru divās dienās

Optibet hokeja līgā (OHL) Jelgavas “Zemgale/LLU” ar 4:3 apspēlēja Hokeja skolu “Rīga”.

Jelgavniekiem šī uzvara kļuva par otro divās dienās. Vakar ar 7:1 tika sagrauts Rīgas “Olimp”.

Rīdzinieki atklāja spēles rezultātu Otto Paulam Poļakovam pārspējot Ēriku Vītolu. Bet jau 50 sekundes vēlāk Kevins Strādnieks panāca 1:1. Divas minūtes līdz otrās trešdaļas beigām aizsargs Patriks Ozols no zilās līnijas ieraidīja ripu vārtos, izvirzot “Zemgale/LLU” vadībā – 2:1. 3. perioda sākumā jelgavnieki palika mazākumā un Poļakovs panāca izlīdzinājumu, gūstot savus otros vārtus. Trīs minūtes vēlāk jelgavnieku aizsargs Iļja Grekovs, izrādot savas prasmes darbībā ar nūju, izvirzīja “Zemgale/LLU” vadībā – 3:2. Trešdaļas vidū ledus saimnieki nonāca mazākumā un uzbrucējs Edgars Kulda ar metienu no asa leņķa panāca divu vārtu pārsvaru – 4:2. Spēles pēdējās minūtēs Jānis Bullītis HS “Rīgai” vienus vārtus atguva, taču izlīdzināt reulztātu neizdevās.

“Zemgale/LLU” ar 81 punktu 34 spēlēs ieņem 2. vietu, taču HS “Rīga” ar 26 punktiem pēc 32 spēlēm ieņem 6. pozīciju.