“Zemgale/LBTU” trešajā periodā atspēlējas un uzveic “Airwell Energija”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā aizvadīto divu sezonu čempionvienība Jelgavas “Zemgale/LBTU” mājās ar rezultātu 4:3 (1:1. 1:2, 2:0) uzvarēja Elektrēnu “Airwell Energija” komandu.

Pirmā perioda trešajā minūtē jelgavnieku uzbrucējs Kristers Vītoliņš atklāja mača rezultātu, bet 20. minūtē Dovidas Laimutis panāca neizšķirtu rezultātu.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Gustavs Millers vēlreiz deva priekšrocību “Zemgale/LBTU”, taču 20. minūtē Artjoms Redko vairākumā izlīdzināja spēles rezultātu. Vien 20 sekundes vēlāk Tadas Kumeļauskas jau izvirzīja vadībā viesus.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Gustavs Millers panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, bet astotajā minūtē Kristaps Roķis jau panāca 4:3 mājinieku labā. Šo pārsvaru Jelgavas klubs arī noturēja līdz spēles beigām.

Lukas Bukatovs atvairīja deviņus no 12 “Airwell Energija” metieniem, bet Maksims Duve tika galā ar 40 no 44 “Zemgale/LBTU” raidījumiem.

Jelgavas klubs ar 40 punktiem 21 spēlē atrodas pirmajā vietā OHL, bet Elektrēnu vienība ar sešiem punktiem 21 cīņā ieņem priekšpēdējo, astoto pozīciju turnīra tabulā.

Nākamais mačs “Zemgale/LBTU” paredzēts 13. janvārī viesos plkst. 18:10 pret Tallinas “Panter”, bet “Airwell Energija” sezonu turpinās 10. janvārī savā laukumā plkst. 19:30 pret Kauņas “City”.