“Zemgale/LBTU” līderu cīņā pārspēj “Mogo/LSPA”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Jelgavas “Zemgale/LBTU” viesos ar 4:1 (1:0, 3:0, apspēlēja Rīgas “Mogo/LSPA”.

Vienīgos pirmā perioda vārtus 11. minūtē guva Kristaps Roķis, kurš realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzīja jelgavniekus vadībā.

Otrās trešdaļas vidū, pusotras minūtes laikā, Gustavs Millers un Mārtiņš Porejs panāca 3:0, izmantojot četru minūšu vairākumu. Piecas minūtes vēlāk Renarts Džerods Alksnis, spēlējot formātā “4 pret 4” iemeta ceturto ripu “Mogo/LSPA” vārtos.

Trešā perioda sākumā Porejs nospēlēja rupji, iesitot pretiniekam ar celi. “Mogo/LSPA” hokejists Normunds Vībāns metās aizstāvēt komandas biedru, saķeroties ar Poreju. Abi hokejisti saņēma divas minūtes par rupjību, bet Porejam tika piešķirtas vēl divas minūtes par sitienu ar celi. Trešdaļas vidū Renārs Kamergrauzis izkāvās ar Kristiānu Zeltu, abiem saņemot 25 soda minūtes, kas nozīmē diskvalifikāciju līdz spēles beigām.

Piecas minūtes līdz pamatlaika beigām “Mogo/LSPA” guva pirmos vārtus spēlē, kad pēc Deivida Sarkaņa un Ginta Meijas piespēlēm, precīzs bija Renarts Bērziņš. Trīs minūtes vēlāk Artūrs Homjakovs atgrieza jelgavniekiem četru vārtu pārsvaru un uzstādīja mača gala rezultātu.

Jelgavnieku vārtus sargāja Mariuss Bajaruns-Galejs, atvairot 28 no 29 metieniem. Savukārt, “Mogo/LSPA” vārtos darbojās Henrijs Ančs, spējot tikt galā ar 17 no 22 raidījumiem.

“Mogo/LSPA” nākamo maču aizvadīs 21. oktobrī, kad mājās uzņems “HK Kurbads”. Tikmēr nākamā “Zemgale/LBTU” spēle paredzēta 24. oktobrī, kad viesosies pie “Prizma/IHS”.

“Zemgale/LBTU” iekaro OHL turnīra tabulu ar 18 punktiem pēc aizvadītām desmit spēlēm. “Mogo/LSPA” nokrita no 2. uz 3. vietu ar 12 punktiem deviņās spēlēs.