“Zemgale/LBTU” iznīcina Lietuvas komandu “Airwell Energija”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Jelgavas “Zemgale/LBTU” ar rezultātu (3:0, 5:0, 1:0) mājās sagrāva Elektrēnu “Airwell Energija”.

Devītajā minūtē Kristaps Kristiņš atklāja rezultātu. Divas minūtes vēlāk Eimants Noreika vairākumā dubultoja jelgavnieku pārsvaru. Nedaudz vēlāk Kārlis Bucenieks realizēja vairākumu, panākot 3:0.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LBTU” turpināja bombardēt un guva četrus vārtus četrās minūtēs. No sākuma Rinalds Vutkevičs 4. minūtē ieraidīja ripu elektrēniešu vārtos, pēc tam jelgavnieku kapteinis Gatis Gricinskis pieckāršoja pārsvaru. Pēc pusotras minūtes Roberts Andersons guva komandas sestos vārtus. Nedaudz vairāk kā pēc minūtes Gustavs Millers panāca 7:0. Otrā perioda pēdējā minūtē Dāniels Andersons ieraidīja astoto ripu “Airwell Energija” vārtos.

Trešajā periodā Mārtiņš Karsums 3. minūtē izmantoja vairākumu un guva savus trešos vārtus divās spēlēs.

“Airwell Energija” vārtsargs Maksims Duvē atvairīja 41 metienu no 50. Tikmēr, Rihards Cimermanis, kuram šī bija pirmā sezonas spēle, tika galā ar visiem 14 metieniem.

Nākamo OHL spēli “Zemgale/LBTU” aizvadīs 11. oktobrī, kad mājās uzņems “HK Kurbads”. Savukārt, “Airwell Energija” 11. oktobrī sagaidīs “Prizma/IHS”.