”Zemgale/LBTU” apliecina favorītes statusu un pārliecinoši apspēlē HS ”Rīga”

Optibet hokeja līgā (OHL) kārtējo uzvaru šodien izcīnīja iepriekšējo divu gadu čempione “Zemgale/LBTU”, kas viesos ar 6:1 (3:1, 1:0, 2:0) sagrāva HS “Rīga”.

Kristaps Kristiņš jau 158. sekundē atklāja mača rezultātu, bet Kārlis Bucenieks piektajā minūtē dubultoja “Zemgale/LBTU” pārsvaru. Lai gan Aleksandrs Zaprivoda pirmā perioda vidū samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, Edgars Adrians Kazaks 15. minūtē atjaunoja viesiem divu ripu pārsvaru.

Pamatlaika vidū Kristiāns Zelts panāca uz tablo 4:1, bet pēdējā trešdaļā Arta Ābola vadītā komanda iemeta vēl divas ripas pretinieku cietoksnī, ar precīziem metieniem izceļoties Kazakam un Eimantam Noreikam.

Uzvarētāju sastāvā ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Kazaks, bet Mariuss Bajaruns-Galejs atvairīja 16 no 17 (94,12%) pretinieku izdarītajiem metieniem. Tikmēr Oskars Gusevs tika galā ar 41 no 47 (87,23%) metieniem.

Jelgavnieki ar 48 punktiem 26 spēlēs ir līgas līderi. Tikmēr rīdzinieki ar 27 punktiem 25 mačos atrodas sestajā vietā deviņu komandu konkurencē.

Nākamās spēles abām komandām paredzētas 31. janvārī. HS “Rīga” plkst. 19:00 viesosies pie “Kurbada”, bet “Zemgale/LBTU” plkst. 19:30 savā laukumā uzņems “Mogo/LSPA”.