Želubovskim četri punkti, “Mogo/LSPA” samet astoņus vārtus “Prizma/IHS”

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Rīgas “Mogo/LSPA” ar 8:3 (2:2, 2:0, 4:1) sagrāva Rīgas “Prizma/IHS”.

Pieredzējušais “Mogo/LSPA” uzbrucējs Elvis Želubovskis sakrāja četrus (2+2) punktus, taču aizsargs Krišjānis Rēdlihs trīs (1+2). “Prizma/IHS” rindās rezultatīvu maču aizvadīja uzbrucējs Dāvis Straupe, gūstot divus vārtus.

Mača sestajā minūtē Artūrs Ozoliņš atklāja rezultātu. Vēlāk Straupe un Konstantīns Korkus guva divus “Prizma/IHS” vārtus. 12. minūtē, spēlējot vairākumā, Želubovskis vairākumā panāca 2:2.

Otrā perioda sākumā, Reinis Zigmārs Zīle izvirzīja “Mogo/LSPA” vadībā. Trīs minūtes līdz perioda beigām Želubovskis dubultoja pārsvaru.

Trešās trešdaļas sākumā, Straupe guva savus otros vārtus, samazinot starpību līdz minimumam. Pēc tam sekoja četri “Mogo/LSPA” goli pēc kārtas. No sākuma izcēlās Dario Mackēvičs, pēc tam Zīle guva otros vārtus. Minūti vēlāk Rēdlihs panāca 7:3, bet 18. minūtē Rūdolfs Maslovskis uzstādīja mača gala rezultātu.

“Mogo/LSPA” ar septiņām uzvarām tikpat spēlēs savākusi 14 punktus un ieņem 2. vietu OHL tabulā. “Prizma/IHS” kontā divi punkti septiņās spēlēs un 7. vieta deviņu komandu konkurencē.