Zabusovs: Bija piedāvājumi no Slovākijas, bet par ilgu gaidīju

Optibet hokeja līgas (OHL) komandas Rīgas “Prizma/IHS” uzbrucējs Patriks Zabusovs sarunā ar “Sportacentrs.com” atklāja, vai ir saņēmis piedāvājumus no ārzemju klubiem.

Zabusovs jau otro sezonu pēc kārtas iesāk OHL, cerībā saņemt labāku līgumu Eiropā. Pagājšgad oktobrī hokejists parakstīja līgumu ar Slovākijas Ekstralīgas komandu pēc desmit mačiem OHL.

“Piedāvājumi ir bijuši, taču mērķēju augstāk par Čehijas otro līgu vai Ungāriju. Nesaku, ka tās ir sliktas līgas. Nē, labas, bet man ir bail tur iesprūst. Gribētos atkal aizķerties Slovākijā. Tagad manos spēkos ir rādīt labāko hokeju un saglabāt pacietību.

Jūnija beigās runāju ar Slovākijas Ekstralīgas komandu Spiškas “Nova Ves”, taču norāvās,” stāsta Zabusovs.

Lēmumu sezonu iesākt ar “Prizma/IHS” pieņēma vasarā, kamēr aizvadīja treniņus ar komandu.

Aizvadītajā sezonā Slovākijas Ekstralīgas komandā Mihalovčes “Dukla” rindās Zabusovam 39 mačos izdevās gūt 11 vārtus un atdot desmit rezultatīvas piespēles, bet 17 Play-off spēlēs uzbrucējam divi vārti un trīs piespēles. Komandā viņš spēlēja ar vēl diviem Latvijas hokejistiem – Kristapu Bazeviču un Vitāliju Pavlovu.

Zabusovam vairākas reizes ticis piedāvāts pagarināt līgumu sezonas laikā, taču hokejists izvēlējās sagaidīt starpsezonu, bet jau izrādījās par vēlu.

“Jau decembrī pie manis nāca ar piedāvājumu pagarināt līgumu uz nākamo sezonu. Gribēju pagaidīt, koncentrēties sezonas turpinājumam, izslēgšanas spēlēm. Kur jūs skrienat? Aizķepurojāmies līdz pusfinālam, paši bijām izbrīnīti – sezonas laikā nomainīja treneri, spēlētāji visu laiku mainījās, atmosfēra nekāda. Bet tikām līdz pusfinālam un gandrīz Košici apspēlējām.

Nesēžu un nenožēloju, ka nepagarināju. Ja domāsi par visām garām palaistajām iespējām, tad var sajukt prātā. Jā, vajadzēja padomāt par līgumu, bet centos koncentrēties spēlēm. Iet Play-off, bet man prasa par līgumu. Tā arī teicu – gribu koncentrēties laukumā notiekošajam, bet, tiklīdz sezona būs beigusies, varam uzreiz sēsties pie galda un runāt,” saka Zabusovs.

Šosezon septiņās OHL spēlēs Zabusovs sakrājis 14 (8+6) punktus un ir līgas rezultatīvākais spēlētājs.

“Esmu pārliecināts, ka visu sezonu nepalikšu Latvijā. Ja nebūs labāku variantu, izvēlēšos no tiem, kas ir piedāvājumā. Pagaidām cenšos noturēt savu līniju. Ja es tagad sēdētu ar 0+2, tad man būtu jādomā par slidu karināšanu,” par nākotni izsakās hokejists.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)