Zabusova divi vārti atnes “Prizma/IHS” pārliecinošu uzvaru

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Rīgas “Prizma/IHS” sagrāva Elektrēnu “Airwell Energija” ar 8:1 (3:0, 4:0, 1:1).

Rīdzinieki dominējoši aizvadīja pirmo periodu, jau 9. minūtē Kristapam Riekstiņam atklājot rezultātu. Četras minūtes vēlāk Armands Bērziņš realizēja vairākumu, panākot 2:0. Nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz perioda beigām Emīls Ezītis iemeta trešo ripu elektrēniešu vārtos.

Otrās trešdaļas sākumā Nils Zīle panāca 4:0. Septiņas minūtes vēlāk Vladislavs Adeļsons guva rīdzinieku piektos vārtus. Nedaudz vēlāk Patriks Zabusovs četru minūšu laikā guva divus vārtus.

Trešajā periodā “Prizma/IHS” vārtos Jāņa Auziņa vietā stājās japānis Jušihairo Kuroiva. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām arī elektrēnieši veica vārtsarga mainū, kad Maksimu Duvē nomainīja Paulijus Plerpa. Nepilnu minūti vēlāk Plerpa ielaida pirmos vārtus, kad vairākumā precīzs bija Rūdolfs Spilva. Četras sekundes līdz spēles beigām “Airwell Energija” guva savus pirmos vārtus, kad Karolis Krasiļņikovs pārspēja Kuroivu.

“Prizma/IHS” vārtsargs Jānis Auziņš atvairīja visus 11 metienus, taču Kuroiva tika galā ar septiņiem metieniem no astoņiem. “Airwell Energija” vārtus sargājošais Maksims Duvē tika galā ar 49 no 56 metieniem, bet Plerpa atvairīja divus raidījumus.

Abas komandas jau rītdien, 24. septembrī, spēkosies atkārtoti.

“Prizma/IHS” trīs spēlēs izcīnījusi četrus punktus un pašlaik ieņem 4. vietu līgā. Savukārt, “Airwell Energija” divos mačos punktus nav sakrājusi un ierindojusies pēdējā 9. vietā.