Tallinas pantēras trīsreiz izlaiž pārsvaru, bet papildlaika beigās izrauj uzvaru

Optibet hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta spēlē Tallinas “Panter” mājās ar rezultātu (1:1, 2:1, 0:1, 1:0) pagarinājumā apspēlēja Kauņas “City”.

Vakardienas komandu savstarpējā spēlē Tallinas komanda izcīnīja graujošu uzvaru.

Mača rezultātu piektajā minūtē vairākumā atklāja ukrainis Danils Tsarkovskis. 17. minūtē “City” somu leģionārs Osians Eklunds realizēja vairākumu un panāca 1:1.

Otrās trešdaļas vidū Rasmuss Kīks realizēja soda metienu un izvirzīja pantēras vadībā. Nepilnas divas minūtes vēlāk Nazars Ružņikovs panāca 2:2, bet vien 33 sekundes vēlāk Kīks guva savus otros vārtus, atgriežot Tallinas komandai pārsvaru.

Trešā perioda sākumā “Panter” uzbrucējs Maksims Lovkovs tika noraidīts līdz spēles beigām (5+20) par grūdienu apmalē. Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Daniels Klineckis panāca neizšķirtu un pārveda spēli papildlaikā.

Uzvaru Tallinas komandai sešas sekundes līdz overtaima beigām atnesa Mikels Vorangs.

“Panter” vārtus sargāja Jesse Makajs, atvairot 21 no 24 metieniem. “City” vārtos spēlējušais Sergejs Pisarenko tika galā ar 35 no 39 metieniem.

“Panter” ar 24 punktiem 22 spēlēs ieņem 5. vietu OHL. “City” ar 12 punktiem 17 mačos ierindojusies divas pozīcijas zemāk.

“City” nākamo spēli aizvadīs Kauņā 3. janvārī, kad uzņems Rīgas “Prizma/IHS”. Savukārt, pantēras 6. un 7. janvārī viesosies Viļņā pie “Hockey Punks”.