“Panter” samet septiņas ripas leģionāru pārpildītajai Kauņas “City”

Optibet hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta spēlē Tallinas “Panter” mājās ar rezultātu 7:3 (2:1, 4:1, 1:1) apspēlēja Kauņas “City”.

Septītajā minūtē čehs Ondrejs Mahala atklāja mača rezultātu, izvirzot “City” vadībā. Divas minūtes vēlāk Rasmuss Kīks panāca izlīdzinājumu. Pēc astoņām minūtēm, Tallinas komandas japāņu leģionārs Šuma Kinebučī izvirzīja pantēras vadībā.

Otrās trešdaļas sākumā tallinieši izcēlās ar diviem ātriem vārtu guvumiem, atzīmējoties Savēlijam Novikovam un Ņikitam Puzakovam. Pēc šiem vārtiem, “City” veica vārtsargu maiņu. Abas komandas 34. minūtē apmainījās ar vārtu guvumiem, no sākuma Mikels Vorangs panāca 5:1, bet 23 sekundes vēlāk Nazars Ružņikovs vienus vārtus atguva. Pēdējā otrās trešdaļas minūtē Danils Fursa atgrieza “Panter” četru vārtu pārsvaru.

Trešā perioda 17. minūtē Fursa guva savus otros vārtus spēlē. Nedaudz vēlāk viņam ar otro vārtu guvumu atbildēja arī “City” uzbrucējs Mahala.

“Panter” vārtus sargāja Villems Henriks Koitmā, atvairot 26 no 29 metieniem. Spēli “City” vārtos sāka Sergejs Pisarenko, 24 minūtēs tiekot galā ar deviņiem no 13 metieniem, vēlāk viņu nomainīja Martins Petjuls, kurš spēja atvairīt 24 no 27 metieniem.

“Panter” ar 24 punktiem 22 spēlēs ieņem 5. vietu OHL. “City” ar 12 punktiem 17 mačos ierindojusies divas pozīcijas zemāk.

Abas komandas rītdien, 23. decembrī, spēkosies atkārtoti.