Tallina izrauj uzvaru pēdējās minūtēs; “Kurbads” uzvar vēlreiz

“Optibet” hokeja līgā (OHL) šodien tika aizvadīti divi mači un pie uzvarām tika HK “Kurbads” un Tallinas “Panter”.

“Kurbads” otro reizi divu dienu laikā savā laukumā uzņēma Lietuvas komandu Elektrēnu “Airwell Energija” un arī šodien izcīnīja uzvaru ar 8:3.

Jau pirmajā trešdaļā “Kurbads” ieguva četru vārtu pārsvaru (4:0), pēc otrā perioda mājinieki bija vadībā ar 6:1, bet mača trešajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar vairākiem vārtu guvumiem, galarezultātā mājiniekiem svinot otro panākumu divās dienās.

Uzvarētāju rindās ar 2+3 atzīmējās Aleksandrs Novikovs, savukārt Artūrs Mickevičš un Artūrs Tomsons katrs sakrāja trīs punktus (1+2).

“Kurbads” rindās Fjodors Aganezovs atvairīja 25 pretinieku metienus.

Tikmēr otrā spēlē starp Kauņas “City” un Tallinas “Panter” viesi mača 28. minūtē panāca 3:0, bet Kauņas komanda spēja atspēlēties, trešā perioda sākumā panākot 3:3. Uzvaru “Panter” izrāva divas minūtes pirms trešā perioda beigām, bet pēc īsa brīža arī uzstādīja galarezultātu – 5:3.