Širokovs: Vēlētos no sevis un citiem komandā solīdāku attieksmi

Optibet hokeja līgas (OHL) kluba Rīgas “Prizma/IHS” aizsargs Maksims Širokovs sarunā ar līgas pārstāvjiem dalījās pārdomās par regulāro sezonu un gaidāmo play-off izcīņu.

OHL regulārajā sezonā vēl atlikušas tikai dažas spēles, bet jau zināms, ka vienā no ceturtdaļfināliem savā starpā tiksies “Prizma/IHS” un Tallinas “Panter”. Abi klubi vēl var apmainīties vietām tabulā, taču tie paliks 4. vai 5. pozīcijā.

“Sezona mums bija kā pa kalniem, trūka stabilitātes. Katru spēli mums bija citādāks sastāvs. Puiši strādā un mācās, sastāvs bieži mainījās, līdz ar to rezultāts bija viļņveidīgs. Vēletos gan no sevis, gan citiem komandas biedriem solīdāku attieksmi katrā mačā.

Tallinas klubā ir daudz gados jaunu hokejistu, kuri labi izpilda spēles uzdevumu. Viņi spēles laikā savu taktiku nemaina, un ātri pārslēdzas no aizsardzības uzbrukumā, taču pret katru taktiku var likt pretī savu spēles plānu,” sacīja Širokovs.

“Viņi mēģina spēlēt kreatīvi, pieturēt ripu un nemest to prom. Tas varbūt nedaudz pārsteidz, bet arī pret šādus spēles stilu var atrast darbības, kā neitralizēt pretinieku. Domāju, ka sagaidāma ļoti interesanta sērija,” sacīja “Prizma/IHS” uzbrucējs Armands Bērziņš.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Optibet hokeja līga

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)