Sarkanim Hat-trick, ”Mogo/LSPA” pēdējā trešdaļā sakauj ”Hockey Punks”

Septīto uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar izcīnīja “Mogo/LSPA”, kas mājās ar 7:2 (1:1, 0:1, 6:0) sagrāva Lietuvas klubu Viļņas “Hockey Punks”.

Ronalds Dvončs, realizējot skaitlisko vairākumu, piektajā minūtē izvirzīja viesus vadībā, bet Kārlis Ozoliņš pirmās trešdaļas vidū panāca 1:1.

Samuels Blanšē-Kots 27. minūtē atguva  “Hockey Punks” minimālu pārsvaru, taču pēdējā trešdaļā “Mogo/LSPA” guva sešus bezatbildes vārtus un svinēja pārliecinošu uzvaru.

Pēdējā periodā rīdzinieku rindās ar Hat-trick izcēlās Deivids Sarkanis, bet pa reizei precīzi bija Lauris Bajaruns, Olivers Mūrnieks un Reinis Mārtiņš Lejnieks.

“Mogo/LSPA” rezultatīvākais ar četriem (3+1) punktiem bija Sarkanis. Tikmēr pie trīs punktiem tika Bajaruns (1+2), Ozoliņš (1+2) un Ričards Puriņš (0+3).

Olivers Bantersons uzvarētāju vārtos 40 minūšu laikā atvairīja 17 no 19 (89,47%) pretinieku metieniem, bet Henrijs Ančs pēdējā trešdaļā tika galā ar abām viesu mestajām ripām. Savukārt Arturs Pavļikovs Lietuvas kluba vārtos atvairīja 51 no 58 (87,93%) metieniem.

“Mogo/LSPA” ar 26 punktiem 16 spēlēs ir līgas vicelīdere, bet “Hockey Punks” ar vienu izcīnītu punktu 15 mačos ierindojas pēdējā vietā līgā.

Rīdziniekiem nākamā spēle paredzēta 29. novembrī pret Igaunijas klubu Tallinas “Panter”. Savukārt Viļņas klubs nākamo maču aizvadīs 25. novembrī pret “Zemgale/LBTU”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF