TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Rīgas “Dinamo” vadīs Beresņevs, kluba mājvieta būs Piņķos

Leonīds Beresņevs, Hokejazinas.com

Leonīds Beresņevs | FOTO: HK Rīga

“Optibet” hokeja līgas (OHL) jaunpienācēju Rīgas “Dinamo” vadīs bijušais Latvijas izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs, bet viņa palīgs būs kādreizējais hokejists Mareks Jass. Klubs jau sācis gatavoties jaunajai sezonai, un par tā mājvietu kļuvusi “Inbox” ledus halle.

Starpsezona nesusi vairākus jaunumus Latvijas hokeja kartē. Jau ziņojām, ka OHL komandu pulku papildinās trīs Lietuvas klubi, savukārt profesionālais hokejs nākamsezon nebūs redzams Liepājā. Ārpus komandu pieteikuma palikusi arī 2020./2021. gada čempione “Olimp/Venta 2002”, kas savu vietu atdevusi jaunpienācējai Rīgas “Dinamo”. Jāatzīst, ka abu komandu starpā saikne saglabājusies, jo “Dinamo” prakstiski pārņem visu “Olimp/Venta 2002” klubu.

“Gandrīz visi spēlētāji, kuri bija pērn “Olimp/Venta 2002” rindās, tagad ir zem Rīgas “Dinamo” karoga. Redzēsim, cik spēlētāju paliks vēl pirms sezonas sākuma. Var teikt, ka “Olimp/Venta 2002” apvienojās ar Rīgas “Dinamo”. Iespējams, ka pirms sezonas būs vēl kāds jaunpienācējs komandā. Vairāki hokejisti ir pievienojušies uz pārbaudes laiku, piemēram, aizsargi Mārtiņš Porejs, Aleksandrs Galkins un Reinis Demiters.

Darbu ar komandu ir uzsācis Leonīds Beresņevs, kuram palīdzēs Mareks Jass. Šī jau ir trešā nedēļa, kopš mēs esam sākuši gatavoties sezonai. Sākumā bija trīs treniņi, bet tagad pārgājām uz pieciem treniņiem nedēļā. Pielikām klāt arī sausos treniņus. Jāteic, ka treniņprocess notiek diezgan nopietnā līmenī,” sarunā ar “Hokejazinas.com” atzina “Olimp/Venta 2002” pērnās sezonas spēlējošais treneris Maksims Širokovs.

Zināms, ka komandā vairs nebūs aizsargi Aleksejs Popovs un Regnārs Ūdris, kā arī uzbrucēji Vladislavs Adeļsons un Mārtiņš Špaks. Nav skaidrības par uzbrucēju Kirilu Tambijevu. Tāpat zem jautājuma zīmes ir uzbrucēja Miķeļa Rēdliha dalība komandā. No pieredzējušajiem hokejistiem ierindā palikuši arī bijušie valstsvienības spēlētāji – aizsargs Georgijs Pujacs un uzbrucējs Aleksejs Širokovs.

Kluba vadības krēslos sēdēs tie paši bosi, kuri to darīja arī KHL. Ar jauno Rīgas “Dinamo” saistība gan nebūs bijušajam ģenerālmenedžerim Edgaram Buncim, tikmēr direktora amatā palicis Aleksejs Hromčenkovs. Patlaban tiek meklēti arī sponsori, jo pēc Maksima Širokova teiktā, finansiālā situācija nav diez ko spoža.

“Es pats arī turpinu gatavoties sezonai un mani varēs redzēt laukumā. Visus uzvārdus komandas stafā negribu saukt, jo varu kļūdīties par ieņemtajiem amatiem, taču lielākā daļa no pērnās sezonas Rīgas “Dinamo” vadības arī šogad būs kluba galvgalī. Ar varu nevienu hokejistu komandā neturēsim. Ja kādam būs iespēja sezonas laikā doties prom uz ārzemēm, mēs šķēršļus neliksim.”

Aizsargs teic, ka par Lietuvas komandu spēku samēru ir pāragri spriest, taču izbraukumi uz kaimiņvalsti Rīgas “Dinamo” hokejistiem nebūs tik vienkāršs ceļojums.

“Grūti komentēt par Lietuvas komandu izredzēm OHL, jo nezinu, kādā līmenī šie klubi būs. Mūsu komandā vairāki spēlētāji ikdienā strādā, līdz ar to došanās izbraukumos nebūs viegls pasākums. Ja pieskaita klāt arī Daugavpili, tad mūs sezonā sagaida astoņi tālāki braucieni. Centīsimies organizatoriskos jautājumus sakārtot tā, lai mums nebūtu grūtību. Taču, raugoties no otras puses, sen tā nav bijis, ka Latvijas čempionātā spēlē deviņas komandas, un tas priecē. Ceru, ka Lietuvas komandas spēs konkurēt ar Latvijas klubiem.

Patīkami, ka esam pieteikušies dalībai OHL un iesim uz priekšu soli pa solim. Sezona šogad sāksies ātrāk nekā pērn – 3. septembrī,” sarunā ar “Hokejazinas.com” piebilst Maksims Širokovs.

Gaidāmajā OHL sezonā tiks aizvadīts četru apļu turnīrs. Izslēgšanas spēlēs iekļūs labākās astoņas komandas, bet pusfināls un finālsērija norisināsies līdz vienas komandas četrām uzvarām.

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)