Rīgas ”Dinamo” izglābjas pamatlaika pēdējā minūtē, taču zaudē OHL grandu duelī

Optibet hokeja līgā (OHL) nevainojamu sniegumu turpina demonstrēt Ģirta Ankipāna vadītā ”Mogo/LSPA” kas šovakar, spēlējot mājās, nenosargāja uzvaru pamatlaikā pret Rīgas ”Dinamo”, taču svinēja panākumu pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 (1:1, 2:0, 0:2, 0:0, 0:1) un izcīnīja desmito uzvaru desmit šosezon aizvadītajos mačos.

Kristiāns Zelts, izceļoties ar gūtiem vārtiem skaitliskajā mazākumā, jau ceturtajā minūtē izvirzīja Rīgas ”Dinamo” vadībā, bet laukuma saimnieki, pateicoties Gustava Berga precīzajiem metieniem 20 un 21. minūtē, pārņēma vadību – 2:1.

Otrā perioda vidū Rūdolfs Maslovskis, esot precīzs skaitliskajā vairākumā, dubultoja ”Mogo/LSPA” pārsvaru un panāca 3:1, taču dinamieši pēdējā trešdaļā spēja atspēlēties. 48. minūtē Edgars Adrians Kazaks samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3), bet 35 sekundes līdz pamatlaika beigām Zelts guva otros vārtus mačā un izrāva papildlaiku – 3:3.

Pagarinājumā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus. Līdz ar to uzvarētājas noskaidrošanai bija nepieciešami pēcspēles metieni. ”Mogo/LSPA” realizēja trīs no trim mēģinājumiem, precīziem esot Kārlim Ozoliņam, Artūram Ozoliņam un Rūdolfam Maslovskim, un nodrošināja panākumu ar 4:3.

Abām komandām nākamie mači paredzēti 15. oktobrī. Rīgas ”Dinamo” pulksten 13:00 savā laukumā uzņems ”Prizma/IHS”, bet ”Mogo/LSPA” pusstundu vēlāk mājās uzsāks maču pret Lietuvas klubu Kauņas ”City”.

”Mogo/LSPA” nākamā pretiniece Kauņas ”City” šovakar Lietuvas klubu duelī, spēlējot savā laukumā, papildlaikā ar 4:5 (1:1, 2:1, 1:2, 0:1) piekāpās Elektrēnu ”Energija” hokejistiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF