Rīgas ”Dinamo” pēdējā minūtē izglābjas no zaudējuma HS ”Rīga”

Astoto uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) izcīnījusi Rīgas ”Dinamo”, kas šodien mājās, izglābjoties no zaudējuma pamatlaika pēdējā minūtē, papildlaikā ar 3:2 (0:0, 0:1, 2:1, 1:0) apspēlēja HS ”Rīga”. Uzvarētāju rindās ar trim (1+2) rezultativitātes punktiem izcēlās Patriks Zabusovs

Mača rezultāts tika atklāts vien 38. minūtē, kad HS ”Rīga”, realizējot lielo skaitlisko vairākumu, vadībā izvirzīja Toms Mots. Trešā perioda vidū Kārlis Nauris Česlis, spēlējot skaitliski vienādos sastāvos, dubultoja Oļega Sorokina vadītās komandas pārsvaru (2:0).

Rezultāts saglabājās nemainīgs līdz pat pēdējai pamatlaika minūtei. HS ”Rīga” bija ļoti tuvu uzvarai, taču pamatlaika izskaņā Rīgas ”Dinamo” guva divus vārtus, precīziem esot Edijam Brahmanim un Zabusovam, un 11 sekundes pirms pamatlaika noslēguma panāca izlīdzinājumu – 2:2.

Sorokins apstrīdēja mājinieku otro vārtu guvumu, tomēr tiesneši nemainīja savu lēmumu un piešķīra HS ”Rīga” divu minūšu noraidījumu par spēles laika vilcināšanu. Sekoja papildlaiks. Sorokina padotie pagarinājuma ievadā izturēja mazākumu, taču neilgu laiku pēc tā beigām Georgijs Pujacs, spēlējot vienādos sastāvos, izrāva dinamiešiem uzvaru (3:2).

HS ”Rīga” nākamais mačs ir paredzēts 11. oktobrī, kad viesos būs jātiekas ar vienu no OHL pastarītēm Rīgas ”Prizmu”, bet Rīgas ”Dinamo” dienu vēlāk (12. oktobrī) izbraukumā mērosies spēkiem ar vienu no OHL līderēm ”Mogo/LSPA”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF