”Prizma/IHS” viesos sakauj ”Energija” un turpina tuvoties četriniekam

Trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs Optibet hokeja līgā (OHL) šodien izcīnīja Rīgas ”Prizma/IHS”, kas viesos ar 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) sakāva Lietuvas klubu Elektrēnu ”Energija”. Uzvarētāju rindās ar trijiem (2+1) rezultativitātes punktiem izcēlās Kristaps Riekstiņš.

Riekstiņš jau 41. sekundē izvirzīja ”Prizma/IHS” vadībā (1:0), bet otrajā trešdaļā, pateicoties Ņikitas Ļaščenko precīzajam metienam un Riekstiņa otrajam vārtu guvumam mačā, Ērika Miļuna vadītā komanda panāca jau ļoti pārliecinošo 3:0. Otrā perioda vidū ”Energija” vienus vārtus atguva un samazināja rezultāta starpību (1:3), taču intriga izpalika.

Pamatlaika izskaņā viesi iemeta vēl divus vārtus – 59. minūtē precīzs bija Gastons Georgs Grundmanis, bet piecas sekundes pirms pamatlaika beigām treknu punktu mačam pielika Kristaps Millers – 5:1. ”Prizma/IHS” rindās veiksmīgu atgriešanās spēli aizvadīja Jānis Auziņš, kurš atvairīja 23 no 24 pretinieku izdarītajiem metieniem.

Miļuna vadītā komanda šo sezonu uzsāka ar pieciem zaudējumiem pēc kārtas, bet pēdējos sešos mačos rīdzinieki ir svinējuši četrus panākumus un šobrīd pakāpušies jau uz piekto vietu OHL kopvērtējumā deviņu komandu konkurencē. Tikmēr ”Energija” ierindojas priekšpēdējā pozīcijā.

Nākamais mačs Elektrēnu klubam paredzēts 26. oktobrī savā laukumā (pulksten 19:30) pret pēdējā vietā esošo Daugavpils ”DLSS/Dinaburga”. Savukārt ”Prizma/IHS” nākamo spēli aizvadīs 29 oktobrī, pulksten 13:00 mājās tiekoties ar citu Lietuvas komandu Kauņas ”City”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF