“Prizma/IHS” uzvar Kauņu un noskaidro play-off pretiniekus

Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas dienas spēlē Rīgas “Prizma/IHS” savā laukumā tikās ar Kauņas “City” komandu. Vārtus mājiniekiem šodien sargāja Jānis Sidašs.

Uzvaru spēlē ar rezultātu 8:2 (3:0, 0:2, 5:0) izcīnīja “Prizma/IHS” hokejisti. Pēc šī mača kļuva skaidrs, ka izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā “Prizma/IHS” tiksies ar Tallinas “Panter” klubu. Abi klubi vēl var apmainīties vietām tabulā, taču tie paliks 4. vai 5. pozīcijā.

Jau pirmajā peridā laukuma saimnieki guva trīs vārtus, kad precīzi bija Kristaps Liepa, Edijs Brahmanis un Kristaps Millers, bet otrajā trešdaļā viesi atbildēja ar diviem gūtiem vārtiem.

Trešajā trešdaļā vispirms Miķelis Rēdlihs panāca 4:2, bet perioda vidū Emīls Ezītis guva piektos vārtus – 5:2. Pēc neilga laika Rēdlihs panāca 6:2, Ezītis 7:2, bet punktu spēlei ar astotajiem vārtiem pielika Brahmanis.

Turnīra tabulā “Prizma/IHS” ar 37 punktiem ieņem piekto vietu.

“Prizma/IHS” regulārajā sezonā atlikus vēl viena spēle ar “Mogo/LSPA” hokejistiem, savukārt Kauņas komandai atlikušajā mačā jātiekas ar Viļņas klubu.